lokalizacja: strona główna > systemy zabezpieczenia technicznego

Systemy Zabezpieczenia Technicznego

Współpracując z ZECO Sp. z o.o. otrzymują Państwo:

  • indywidualne doradztwo w zakresie systemów zabezpieczeń,
  • kompleksową usługę oraz możliwość integracji systemów zabezpieczeń,
  • możliwość wykonania projektów systemów zabezpieczeń,
  • gwarantowaną jakość stosowanych podzespołów,
  • możliwość serwisu i konserwacji systemów zgodnie z aktualnymi normami i przepisami,
  • współpracę i wsparcie wyspecjalizowanej kadry w zakresie projektowania i montażu systemów telewizji przemysłowej dla potrzeb monitoringu (stabilny zespół z wieloletnim doświadczeniem i wymaganymi uprawnieniami),
  • jakość usługi potwierdzoną referencjami naszych Klientów,
  • możliwość negocjowania indywidualnych rabatów.

W skład Systemów Zabezpieczenia Technicznego oferowanych przez firmę ZECO Sp. z o.o. wchodzą:


Systemy alarmowe (SSWiN)


Projektujemy i wykonujemy profesjonalne systemy alarmowe (przewodowe i bezprzewodowe) do obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, biurowych, przemysłowych, a także obiektów specjalnego przeznaczenia (magazyny broni, kancelarie tajne i inne). System alarmowy może również obejmować ochroną tereny otwarte, z wykorzystaniem m.in. barier elektronicznych. Nasze instalacje opieramy na urządzeniach takich firm jak: Satel, DSC, Bosch, Siemens i inne.


Systemy telewizji przemysłowej (CCTV)


Projektujemy i wykonujemy systemy telewizji przemysłowej oparte zarówno na kamerach analogowych jak i cyfrowych IP. Zainstalowane systemy  mogą pracować w ramach jednego obiektu lub integrować obraz z wielu obiektów. Stosowane przez nas wysokiej jakości urządzenia pozwalają na dostosowanie się do wymagań każdego Klienta.


Systemy kontroli dostępu (KD)


Systemy Kontroli Dostępu KD stosowane są wszędzie tam gdzie organizacja obiektu wymaga podziału uprawnień dostępu do poszczególnych pomieszczeń. Systemy te ułatwiają organizację pracy (nie trzeba zamykać pomieszczeń na klucz) oraz umożliwiają identyfikację osób przemieszczających się po obiekcie. Sprawdzają się one również w obiektach biurowych użytkowanych przez wiele firm. Stosujemy systemy pracujące autonomicznie jak i zintegrowane z systemem alarmowym. Elementami uprawniającymi do dostępu mogą być  karty zbliżeniowe, indywidualne kody lub linie papilarne użytkowników.


Systemy rejestracji czasu pracy (RCP)


Systemy Rejestracji Czasu Pracy RCP służą do kontroli ruchu osób i pojazdów oraz identyfikacji osób wchodzących i wychodzących do obiektu wraz z rejestracją czasu wejścia i wyjścia. W tego typu systemach korzystamy z rozwiązań między innymi: Novus, Satel, Roger.


Systemy przeciwpożarowe (PPOŻ) i dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO)


Montujemy Systemy Alarmu Pożarowego posiadające odpowiednie certyfikaty CNBOP. Bazując na urządzeniach takich producentów jak Polon-Alfa czy Siemens.
Na życzenie Klienta możemy rozszerzyć funkcjonalność systemu alarmowego SSWiN o czujki dymowe monitorowane w Centrum Operacyjnym. Taka instalacja nie tworzy systemu przeciwpożarowego a stanowi jedynie  układ dozorowania stanu czujek.


Systemy zdalnego pomiaru i rejestracji wielkości fizycznych (telemetria)


Montowane przez nas urządzenia pozwalają na zdalny (GPRS) pomiar wielkości fizycznych elektrycznych (zanik napięcia, natężenie, napięcie) i nieelektrycznych, takich jak temperatura, ciśnienie, przepływ. Zdalne połączenie systemu z naszym Centrum Operacyjnym pozwala na ciągłą kontrolę Monitorowanie stanów  czujników, parametrów mierzonych wielkości stanów krytycznych.


Systemy automatyki


Stosowane przez nas rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa pozwalają jednocześnie na sterowanie wieloma funkcjami urządzeń zainstalowanych w obiekcie, np. rolety, wentylacja, klimatyzacja, oświetlenie, ogrzewanie. Sterownie to może odbywać się miejscowo (w obiekcie) jak i zdalnie (Internet, GPRS).


Systemy parkingowe


Wykonujemy systemy parkingowe w oparciu o sprawdzone urządzenia i rozwiązania techniczne. Realizowane przez nas projekty  pozwalają na organizację parkingów zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Gama produktów obejmuje najprostsze rozwiązania (sterowanie ręczne  i pilotami radiowymi) po złożone układy zintegrowane z pozostałymi systemami w obiekcie (karty zbliżeniowe, systemy biometryczne).